Shikojeni dhe shijojeni këtë gol të Kucka nga mesi i fushës

Juraj Kucka me gjasë ka shënuar golin e vitit.

Sport

01/04/2018 23:43

Juraj Kucka me gjasë ka shënuar golin e vitit.

Ish mesfushori i Milanit që tani vesh fanekkën e Trabzonspor, ka shënuar një gol jashtëzakonisht të bukur ndaj Galatasarayt.

31 vjeçari ka arritur të shënoi në portën e Galatasarayt nga mesi i fushës./Lajmi.net/

YouTube player