Shikojeni çfarë supergol ka shënuar Suarez (Video)

Sulmuesi i Barcelonës, Luis Suarez ka arritur të shënojë një supergol në takimin ndaj Getafes. Për më shumë, shikojeni vet videon dhe binduni për një gjë të tillë.

Sport

28/04/2015 20:34

YouTube player