Shih se çfarë arrestimi brutal ia bën polici një njeriu që këndonte në SHBA (Video)

Një njeri i shtyrë në moshë, 61 vjeç ishte duke u shetitur në rrugët e Allentoën të Pennsylvania, kishte zgjedhur rrugën si vend për të shetitur dhe kënduar këngë nga grupi i famshëm rock, Beach Boys.

Bota

17/08/2015 21:32

Pas pak aty afrohet një polic i cili e arreston atë dhe atë në mënyrën më brutale të mundshme. Përballë kësaj ngjarje një person e ka xhiruar të gjithë këtë ngjarje./indeksonline

YouTube player