Të Infektuar: 2991

Të Shëruar: 1644

Të Vdekur: 54

“Shif me sy e plaç në vënd”, Oriola Marashi me bikini tanga plazhit të Vlorës

19:40 | 22 Maj 2019

Oriola Marashi i ka ‘djegur’ pushuesit në plazhin e Vlorës.

Oriola Marashi ka disa ditë që po bën plazh në Vlorë dhe nga atje po publikon foto provokative, shkruan lajmi.net.

Para pak minutash në Instagram i ka publikuar dy foto të reja në të cilat shihet duke marrë rreze dielli në bikini.

Ajo çfarë bjen në sy përveç pozave, është edhe fakti se Oriola ka zgjedhur të vesh bikini në formë të tangave, kështu vithet e saj shihen pothuajse komplet.

“Shif me sy e plaç në vënd”, ka shkruar Oriola pranë fotos.

Oriola Marashi e ka nisur rrugëtimin e saj në karrierën ndërkobmëtare. Së fundi ajo ka sfiluar për brendin e famshëm “Guess”, arritje kjo shumë e madhe për të./Lajmi.net/