Të Infektuar: 8799

Të Shëruar: 4027

Të Vdekur: 249

Shfaqet rrallë në publik, Megan Fox fotografohet në shoqëri të fëmijëve dhe bashkëshortit

21:03 | 11 Dhjetor 2019

Megan Fox është fotografuar nga paparacët.

Vitet e fundit, aktorja Megan Fox është tërhequr nga ekrani i vogël dhe i ka kushtuar gjithë vëmendjen fëmijëve të saj të lindur nga martesa me Brian Austin Green.

Aktorja rrallë herë ndan intimitetin e saj dhe gjërat private përmes rrjeteve sociale dhe nuk shfaqet shpesh në publik, transmeton KP.Së bashku me aktore, e cila u martua para nëntë vjetësh, ishin djemtë e saj Noah, Bodhi dhe Journey.

Vogëlushët e lezetshëm kaluan një ditë të këndshme me prindërit e tyre në qendër të qytetit të Los Anxhelosit, ku vizituan disa dyqane dhe një furrë të preferuar, transmeton KosovaPress.

Aktorja e famshme amerikane, e cila dikur kishte joshur të gjithë me veshje seksipile, sot kultivon një stil të prirë të modës.