Sherri mes Nikkës dhe Besnikut, zbulohet e vërteta – Lajmi.net
Sherri mes Nikkës dhe Besnikut, zbulohet e vërteta
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 20:17, 9 November 2018
Ka pak ditë që Besnik Qaka (NRG Band) ka publikuar projektin e ri.

Kënga “Ani mori nuse” nga Besnik Qaka, u bë mollë sherri mes tij dhe Nikkës, kjo e fundit e akuzoi këngëtarin se i kishte vjedhur idenë e këngës, shkruan lajmi.net.

Besniku dhe Nikka ishin të ftuar në një intervistë për “Mirage”, ku zbuluan të vërtetën rreth kësaj kënge.

Të dy artistët kanë dhënë versionet e tyre, e përveç tyre edhe producenti Graniti, i cili tregoi më shumë detaje.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm dhe mësoni se cila qëndron e vërteta rreth kësaj kënge. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO