Shënon Maguire, Man Utd barazon rezultatin ndaj Atalantas

22:35 | 20 Tetor 2021

Man Utd ka arritur të barazojë rezultatin ndaj Atalantas.

Manchester Untied ka arritur të barazojë në 2-2  rezultatin ndaj Atalantas, shkruan lajmi.net.

“Djajtë e Kuq” po luajnë mjaft mirë në pjesën e dytë dhe me plot meritë arritën të barazojnë rezultatin.

Ishte Harry Maguire ai që barazoi gjithçka me golin e tij në min e 75′. /Lajmi.net/