Shënon gol, feston duke hipur në ambulancë (VIDEO)

Përgjatë historisë së futbollit ka pasur festime të golave në mënyrat nga më të ndryshmet, megjithatë njëri prej më qesharakëve ka ndodhur në futbollin argjentinas.

Sport

27/09/2015 16:27

Mariano Gorisiti shënoi gol në ndeshjen Lujan – Argentino Merlo, dhe festoi duke hipur në ambulancë.

Për më tepër ndiqeni videon pas minutës së pestë.

YouTube player