Shënoi golin e fitores, reagon Rrahmani: Fitore shumë e rëndësishme

22:15 | 3 Tetor 2021

Napoli arriti të triumfoi me përmbysje ndaj Fiorentinës.

Golin me vlerë të tre pikëve e shënoi ylli i Kosovës, Amir Rrahmani, shkruan lajmi.net.

Rrahmani shënoi me kokë pas një harkimi të Zielinskit.

Ndërkohë, tani kosovari ka reaguar në Facebook, pas kësaj fitore të rëndësishme.

“Fitore shumë e rëndësishme. Shihemi brenda dy javëve”, shkroi ai.

Tani, Rrahmani do jetë me Kombëtaren e Kosovës për ndeshjet ndaj Suedisë dhe Gjeorgjisë./Lajmi.net/