Shënohet goli i parë në sfidën Man Utd – PSG – Lajmi.net
Shënohet goli i parë në sfidën Man Utd – PSG
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 22:20, 12 February 2019
Është shënuar goli i parë në ndeshjen Manchester United – Paris Saint Germian.

Është skuadra kampione e Francës që po avancon 0-1 në ‘Old Trafford’.

Luhej minuta e 53’ kur Kimpebe shënoi për 0-1.

Golin e PSG-së mund ta shikoni në videon e mëposhtme./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO