Shënohet edhe goli i katërt në takimin Udinese – Milan

Udinese e ka shënuar golin e tretë për epërsinë e dyfishtë 3:1 kundër Milanit. Ehizibue ka shënuar për vendasit në minutën e 70-të të takimit, shkruan lajmi.net. Ballafaqimi ndërmjet Udineses dhe Milanit po luhet në kuadër të javës së 27-të në Serie A. VIDEO

Sport

18/03/2023 22:21

Udinese e ka shënuar golin e tretë për epërsinë e dyfishtë 3:1 kundër Milanit.

Ehizibue ka shënuar për vendasit në minutën e 70-të të takimit, shkruan lajmi.net.

Ballafaqimi ndërmjet Udineses dhe Milanit po luhet në kuadër të javës së 27-të në Serie A.

VIDEO