Të Infektuar: 3703

Të Shëruar: 1946

Të Vdekur: 79

Shefat e grupeve të AAK-Nisma nesër flasin në Kuvend

19:39 | 12 Korrik 2016

Sipas një njoftimi për media, ata do të deklarojnë qëndrimin e këtyre dy subjekteve politike për r çështjen e Demarkacionit me Malin e Zi.

Shefat e grupeve parlamentare të boshtit opozitar AAK-Nisma, Pal Lekaj dhe Valdete Bajrami, nesër në ambientet e Kuvendit të Kosovës, do të mbajnë konferencë për media.

Sipas një njoftimi për media, ata do të deklarojnë qëndrimin e këtyre dy subjekteve politike për r çështjen e Demarkacionit me Malin e Zi.