Sharon Stone pozon komplet e zhveshur për Harper’s Bazaar (Foto)

Ajo njihet për skenat tërheqëse që nga roli në filmin 'Basic Instict' e tani Stone del komplet e zhveshur në fotografitë e reja.

ShowBiz

14/08/2015 15:47

Sharon Stone kurrë nuk ka fshehur sensualitetin dhe bukurinë që ka.

Ajo këtë herë vjen me fotografitë e reja për magazinën Harper’s Bazaar ku aktorja shihet në foto bardhë e zi por komplet e zhveshur, transmeton Lajmi.net.

Aktorja e nominuar për çmim Oscar ka vendosur vetëm disa stoli dhe ka veshur një palë këpucë derisa ka folur për atë se ‘çfarë është të jesh seksi’.

‘Nuk është vetëm të zbulosh gjoksin, por të jesh prezente dhe të pëlqesh veten’, ka thënë Stone për Bazaar/Lajmi.net

sharon stone2 sharon stone1 sharon stones