Shaqiri – Liverpool, zbulohet çmimi i transferimit nga Stoke City – Lajmi.net
Shaqiri – Liverpool, zbulohet çmimi i transferimit nga Stoke City
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 11:47, 11 July 2018
Liverpool ka bërë gati ofertën për blerjen e mesfushorit të Stoke Cityt, Xherdan Shaqiri.

Liverpool ka filluar bisedimet me mesfushorin e Stoke Cityt, Xherdan Shaqiri.

Mediat angleze raportojnë se “Reds” kanë intensifikuar përpjekjet për blerjen e yllit kosovar, gjatë këtij afati kalimtar të verës.

Shaqiri është në kërkim të një klubi të ri pas rënies së Stoke Cityt nga Premierliga, përcjell “lajmi.net”.

Liverpool beson se mund ta transferojë Shaqirin për 13 milionë funte. /Lajmi.net/

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO