Shaqiri fillon bisedimet me top klubin nga Premierliga – Lajmi.net
Shaqiri fillon bisedimet me top klubin nga Premierliga
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 9:11, 11 July 2018
Xherdan Shaqiri më afër transferimit te një klub i madh nga Premierliga.

Liverpool ka filluar bisedimet me mesfushorin e Stoke Cityt, Xherdan Shaqiri.

Mediat angleze raportojnë se “Reds” kanë intensifikuar përpjekjet për blerjen e yllit kosovar, gjatë këtij afati kalimtar të verës.

Shaqiri është në kërkim të një klubi të ri pas rënies së Stoke Cityt nga Premierliga, përcjell “lajmi.net”.

E ardhmja e tij mund të jetë prapë në Premierligë ku së bashku me Liverpoolin spekulohet se kërkohet edhe nga Manchester United. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO