Shaqir Cërvadiku vjen me “Këngë për Dajë Osman Gecin” – Lajmi.net
Shaqir Cërvadiku vjen me “Këngë për Dajë Osman Gecin”
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 19:39, 12 January 2019
Shaqir Cërvadiku ka publikuar këngën e re.

Këngëtari i njohur shqiptar ka lansuar projektin e ri muzikor kushtuar dajës së tij, Osman Gecit, shkruan lajmi.net.

Kjo këngë vjen e realizuar edhe me videoklip, ku tanimë mund ta gjeni në kanalin zyrtar, Youtube.

Tekstin e këngës e ka shkruar Milaim Islami, muzikën e ka bërë vetë këngëtari, orkestrimin dhe inqizimin, Shpejtim Gashi kurse për videon është përkujdesur Blerim Gjinovci.

Përndryshe, Osman Geci ishte i biri i Shaban Gecit, daja i Adem Jasharit. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO