“Shake it” sërish kampione në ‘Kënga e Javës’ (VIDEO) – Lajmi.net
“Shake it” sërish kampione në ‘Kënga e Javës’ (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Entertainment 11:30, 24 March 2016
Shake it
Hiti i padiskutueshëm vazhdon të kryesojë edhe në top listën e lajmi.net.

Është java e dytë me radhë që bashkëpunimi “Shake it” i Etnon me Gemta Ismajlin po kryeson me votat e lexuesve të lajmi.net.

Hiti nuk po njeh konkurrencë as nga këngët më të reja që po dalin, gjë që po e tregon edhe numri i shikimeve në Youtube, që po rritet me të madhe.

Në vendin e dytë këtë javë gjithshtu vazhdon të jetë kënga më e re e 2Ton ‘Ta fali jetën’, kurse bashkëpunimi i Kidës me Ermal Fejzullahun është ngjitur në vendin e tretë.

Këtë javë nga top lista largohen këngët më pak të votuara, ‘1 her! Nga Blero dhe Soulkid dhe “Liri” e Dafina Zeqirit.

Ju mund të votoni KËTU për ndonjë nga propozimet që vazhdojnë të jenë në ‘Kënga e Javës’ ose për këngët e reja që hyjnë këtë javë, “Hitman” nga Capital T” ose “Gone girl” nga 2po2 dhe Flori Mumajesi.

  1. Shake it – Etnon ft. Genta – PN
  2. Ta fali jetën – 2Ton – PN
  3. Mi amore – Kida ft. Ermal Fejzullahu – +1
  4. Sa t’kom dasht – Nora Istrefi – +1
  5.  Bonbon – Era Istrefi – -2
  6. Like Rihanna – Young Zerka – -1
  7. Popullit tim – Cyanide ft. BimBimma – ER
  8. Presion – Dj Blunt ft. Real 1 – -1
  9. 1 her – Blero ft. Soulkid – -1
  10. Liri – Dafina Zeqiri ft. Mixey – ER

PN: Pozitë e pandryshuar nga java paraprake
+: Kënga e pozicionuar më mirë se në javën paraprake
: Kënga e pozicionuar më keq se në javën paraprake
ER: Këngë e re në toplistë

JAVA 20  – VOTO

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO