Shake it – Etnon ft Genta – Teksti i Këngës – Lajmi.net
Shake it – Etnon ft Genta – Teksti i Këngës
Autori: Lajmi.net Lajme 17:36, 6 March 2016
Genta - Etnon
Teksti i këngës Shake it nga Enton dhe Genta Ismajli

He told me “shake it”
I told him “no”
He couldn’t stop
So I dropped him to the floor

Genci:

Sonte po du me t’prek
I liked the way you shake
E omel omel krejt
I like to see you naked
Po du me t’pa ne dhomen teme
Truni jem punon flliqte
S’bon ti me nejt vet
Hajde bashke e bojna nxehte
Nuk je femen qe vjen lehte
Po ndrron mendjen kur ka lek
E njeh secilen poze
E dridh si Amber Rose
E une te afrohna-frohna-frohna

Pi afrohna, pi thom shake it [x4]

REF:
He told me “shake it”
I told him “no”
He couldn’t stop
So I dropped him to the floor

Genci:
Syte e tu po m’dhezin
Njerzt po m’vesin
Kush o qajo me ftyre t’mire
Damn, she is amazing
Hajde shkojna n’dhomen nalt
Hajde ngoje Gencin
Hina e mshelim deren
Edhe e perbijna qelsin
Se vete nuk jena

Genta:
Kurgjo ma shume sun bojna
Krejt i kan syte knena
Veq veten e munojna

REF:
He told me shake it
I told him no
He couldn’t stop
So I dropped him to the floor

Pi afrohna, pi thom shake it [x4]

Miloti:
Ajo m’kalli si jointi
Mallin tu e pi
Menimi per mu t’man
Nxehte si dielli e di
Shake it, shake it
Po du sonte jo Mañana
Ajo i ka t’ndame
Sikur Dolce & Gabanna
I foli, i keshi
Afrohna te veshi
Fustanin ja blen tjetri
Une ja deshi
Ti syte e mi
Une syte e pisit
T’mdhaj, t’mire, t’kuq
Prej Kanabisit

REF:
He told me shake it
I told him no
He couldn’t stop
So I dropped him to the floor

Pi afrohna, pi thom shake it [x4]

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO