Sfida e ‘akullt’ e Majlindës

Majlinda Kelmendi pranoi nominimin nga Ministri i Sportit në detyrë, Memli Krasniqi, dhe u sfida me ujë të akullt për ALS Ice Bucket Challenge.

Sport

21/08/2014 16:47

Edhe xhudistja e madhe Majlinda Kelmendi iu bashkua fushatës ALS Ice Bucket Challenge.

Ajo e pranoi sfidën nga Ministri i Sportit në detyrë, Memli Krasniqi dhe e tejkaloi sfidën e lagjes me ujë të akullt.

Kampionia e madhe pejane po ashtu përzgjodhi nominimet e saja, Presidenten e Kosovës, Atifete Jahjaga dhe Kryeministrin në detyrë, Hashim Thaçi.