Seven Saraqi me të dashur (FOTO)

Seven Saraqi këngëtari dhe djali i dy emrave të njohur të skenës sonë Synaj Saraqi dhe Vera Oruqi ka bërë publike lidhjen e tij të dashurisë

ShowBiz

05/05/2015 13:18

Ai ka publikuar një fotografi ku shihet me të dashurën e tij. E vajza që i ka marrë zemrën është një shqiptare e cila jeton në Amerikë, Lorena Haliti.

Ndërkaq edhe Lorena është pjesë e botës së shoëbizit. Në vitin 2013 ka qenë pjesëmarrëse në Miss Teen Usa teksa tani punon si modele. Lajmi.net

KJO ËSHTË E DASHURA E SEVEN SARAÇIT! (VIDEO)