Seven Saraçi paralajmëron: Klipet e reja së shpejti në vizion

16:09 | 21 Korrik 2019

Seven Saraçi drejt finalizimit të disa projekteve.

Seven Saraçi për një kohë të gjatë i ka munguar skenës së muzikës, por pritet që këngëtari të arsyetoj mungesën e tij me këngët e përgatitura, shkruan lajmi.net.

Ai me anë të një postimi të bërë në llogarinë e tij në Instagram bëri të ditur se është duke punuar në finalizimin e disa video-projekteve.

Kujtojmë se kënga e fundit e tij është ajo me Don Phenom ‘Ti po rren’ e publikuar shtatë muaj më parë dhe numëron mbi gjysmë milion klikime. /Lajmi.net/