Set provokues nga Vildane Zeneli (Foto)

Vildane Zeneli do të jetë kopertina e muajit shtator për një revistë shqiptare.

ShowBiz

08/09/2015 23:25

Modelja nga Kosova që jeton në SHBA vjen si gjithmonë e nxehtë dhe provokuese në setin e ri.

Ajo ka pozuar për Endrit Mërtirin vetëm me të brendshme.

Më poshtë, dy foto nga revista, të publikuara nga vetë modelja në profilin e saj në “Instagram”./zëri

Image
Image