Service95 nga Dua Lipa do të hyjë në treg më 3 shkurt

ShowBiz

19/01/2022 18:01

Vitin e kaluar, Dua Lipa njoftoi se në vitin 2022, ajo do të lansonte Service95, një buletin javor falas në të cilin do të ndante rekomandimet për çdo gjë, nga këshillat e udhëtimit, restorantet, pushimet, koncertet e shumë e shumë gjëra të tjera.

Tani, ajo është gati për publikimin e numrit të parë. Në Instagram, Dua njoftoi se Service95 do të nisë zyrtarisht më 3 shkurt.

Sa për atë që mund të presim, ajo shkruan, “Service95 po bëhet globale, me numrin tonë të parë që përfshin botën nga Hong Kongu në New York, me ndalesa në Londër dhe Afrikën e Jugut gjatë rrugës. Mund të regjistroheni tani nëpërmjet shërbimit95.com”, transmeton telegrafi.com.

Vitin e kaluar, Lipa shpjegoi se po e quan projektin e saj të ri Service95 sepse ka lindur në vitin 1995 dhe, ajo vuri në dukje, “Unë gjithmonë e kam parë veten si dikë që është në shërbim të fansave dhe ndjekësve të mi”.

Përveç buletinit, Service95 do të përfshijë gjithashtu një ‘podcast’, por nuk është e qartë se kur do të nisë.

Ylli shqiptar pa dyshim do të mbledhë shumë materiale për sipërmarrjen e saj kur të nisë turneun e shumëpritur në Amerikën e Veriut më 9 shkurt në Miami, Florida.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)