Serbia jashtë Evropianit, sulmuesi i tyre bën “çmenduri” në publik

Duke qenë se Serbia nuk është në "Euro 2016", futbollistët serbë kanë kohë edhe për "çmenduri" në publik.

Sport

12/06/2016 20:19

E tillë mund të konsiderohet fotoja e futbollistit të Lazios, Filip Djordjevic me të dashurën e tij, Jovana Svonja.

Kjo e fundit është modele serbe dhe ka përmasa të jashtëzakonshme, përcjellë “Lajmi.net”.

Ky konstatim vërtetohet pa asnjë diskutim në fotot e mëposhtme.

13435415_1165244013514031_1265693522662147495_n  Jovana-Svonja2 Jovana-Svonja-Credit-Instagram-@callmelolita-1

Jovana-Djordjevic

Parashikoni ndeshjet e EURO 2016 dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy Note 4.