Serbi shanë Emina Cunmulajn! E kishte publikuar një imazh të vajzës duke bërë shqiponjën – Lajmi.net
Serbi shanë Emina Cunmulajn! E kishte publikuar një imazh të vajzës duke bërë shqiponjën
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 12:20, 28 June 2018
Fitorja e Zvicres kundrejt Serbisë e cila u krye me rezultat 2:1, preku serbët por fakti që ata i mërziti më shumë ishte shqiponja që Xhaka dhe Shaqiri e bën.

Inatin disa prej tyre e shprehin edhe publikisht madje me sharje e fyrje, shkruan lajmi.net

Kështu i ka ndodhur modeles shqiptare, Emina Cunmulaj e cila nëpërmjet publikimit të një imazhi në Instastory ka pranuar sharje nga një serb.

Krejt kjo ndodhi pasi ajo e kishte publikuar vajzën e saj duke e bërë shqiponjën derisa po shikonin ndeshjet e Kampionatit Botëror.

”Nëse ti je një idiot, askush nuk mund të të ndihmoj” e kishte komentuar Emina ndër të tjera reagimin e tij./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO