Senatori McCain sot takon Presidentin Hashim Thaçi

8:15 | 14 Prill 2017

Thaçi, McCain. Foto: Arkiv

Senatori amerikan, John McCain, do të vazhdojë vizitën në Kosovës edhe gjatë ditës së premte.

Ai në ditën e dytë të vizitës zyrtare në Kosovës, do të takohet me presidentin Thaçi.

Senatori John McCain, dje ka mbajtur një fjalë në Kuvendin e Kosovës dhe ka takuar kryeparlamentarin Kadri Vesli dhe kryeministrin Isa Mustafa./ Lajmi.net/