Sellma reagon për komentin e vajzës së Arkanit: Jam pro taksës 100% – Lajmi.net
Sellma reagon për komentin e vajzës së Arkanit: Jam pro taksës 100%
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 20:26, 14 March 2019
Grimerja e famshme, Sellma Kasumoviq ka reaguar lidhur me komentin që i ka bërë vajzës së kriminelit serb, Arkanit.

Sellma ka thënë se ka mijëra ndjekës në Instagram, dhe jo të gjithë i njeh.

Madje, ajo ka treguar se përkatësia e saj është shqiptare- boshnjake, është e dy popujve që kanë përjetuar tragjedinë më të madhe gjatë luftërave të fundit në Ballkan, transmeton Indeksonline.

“Faqja menaxhohet nga disa admin dhe une nga ju sot e kuptova se kush ishte vajza qe e paskemi komentuar”, ka shkruar ajo mes tjerash në reagimin e saj.

“Mbasi m;futet ne politike, t’a jap edhe une mendimin tim: Jam pro takses 100% per produktet e Serbise dhe B&H”, ka shkruar tutje ajo.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO