Të Infektuar: 10419

Të Shëruar: 6058

Të Vdekur: 341

Selena Gomez i futet biznesit

23:40 | 17 Gusht 2019

Këngëtarja po bëhet gati të lansoj linjën kozmetike.

Selena Gomez është duke u përgatitur për të sjellë linjën më të re të produkteve të kozmetikës, shkruan Hollywood Reporter, transmeton lajmi.net.

Këngëtarja e njohur do të lansoj linjën e saj të kremrave për trupin, shampot, produktet e kujdesit ndaj flokëve, lëkurës, parfumet dhe çdo produkt tjetër bukurie.

27-vjeçarja ka treguar dhe më parë se gëzon një pasion shumë të madh për fushën e bukurisë, ndaj ka vendosur të sjellë në treg dhe linjën e saj të produkteve kozmetike. /Lajmi.net/