Seldi publikon një foto të Mimozës nga shtrati

Këngëtari Seldi çdo ditë e më shumë po e shijon dashurinë me Mimoza Shkodrën.

ShowBiz

10/11/2017 09:41

Ai në Instastory ka hedhur një fotografi ku shihet Mimoza duke fjetur dhe pranë saj është një laptop brenda të cilit është një gëzim i çiftit, shkruan lajmi.net

Fjala është për arritjen e 1 milion klikimeve për 4 ditë në këngën e re ‘Dashni’.

Ky projekt i tyre erdhi pas fejesës shumë të komentuar dhe është dueti i dytë i tyre, pas ‘Pare pare’ të publikuar para 5 viteve./Lajmi.net/

23484891_2421206728104814_1028583790_o