Seldi dhe Keisi thonë “Ska dashni” në këngën e re – Lajmi.net
Seldi dhe Keisi thonë “Ska dashni” në këngën e re
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 22:39, 12 January 2019
Kanë publikuar këngën e re.

Këngëtari i njohur, Seldi Qalliu dhe bukuroshja, Keisi kanë sjell projektin e ri muzikor të titulluar “S’ka dashni”, shkruan lajmi.net.

Kjo këngë e tyre vjen e finalizuar edhe me videoklip, në të cilën artistët shfaqen mjaft të afërt me njëri-tjetrin.

Tekstin e kanë shkruar vetë këngëtarët, muzikën, Alsked Rrenja kurse për klipin është kujdesur, XL Films. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO