Seksi në bikini por Nora Istrefi ‘zhgënjen’ me këtë pamje – Lajmi.net
Seksi në bikini por Nora Istrefi ‘zhgënjen’ me këtë pamje
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 18:25, 12 July 2018
Nora Istrefi vazhdon të dëshmojë se është një nga femrat më seksi të skenës muzikore shqiptare.

Edhe pse është nënë e një vajze, Nora përkujdeset gjithnjë për fizikun e mrekullueshëm që e posedon, shkruan lajmi net.

Meqë është aktive në rrjete sociale, Istrefi publikon imazhe dhe video nga më të ndryshmet, për të cilat komentohet edhe nga fansat.

Pasi që shumë nga fytyrat e njohura publike kanë përfunduar pushimet, Nora thotë se mund t’i shijojë edhe në shtëpi.

“Bon edhe në shpi”, gjersa ‘zhgënjen’ me pamjen e saj.

“As ni gotë”, është projekti i fundit i Norës i cili u komentua për skenat e zjarrta të këngëtares 32 vjeçare. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO