Seksi Kate Upton po fluturon

Fansat do të thonë se ajo është jashtë kësaj bote. Dhe, ata kanë arsye. Për këtë ndoshta do të bindeni edhe ju, kur ta shihni Kate Uptonin duke pozuar në një hapësirë të mbyllur, me gravitet nën zero, për edicionin e 50’të të magazinës amerikane ‘Sports Illustrated’. Bukuroshja amerikane dukej me një palë bikini ngjyrë…

ShowBiz

19/02/2014 10:13

Fansat do të thonë se ajo është jashtë kësaj bote. Dhe, ata kanë arsye.

Për këtë ndoshta do të bindeni edhe ju, kur ta shihni Kate Uptonin duke pozuar në një hapësirë të mbyllur, me gravitet nën zero, për edicionin e 50’të të magazinës amerikane ‘Sports Illustrated’.

Bukuroshja amerikane dukej me një palë bikini ngjyrë ari, mjaft seksi, ndërsa pozoi për ‘Zero Gravity Plane’ në Space Coast Regional Airport të Cape Canaveral, në Florida. 21 vjeçarja u ndodh në vendin ku trajnohen astronautët për misionet e tyre.