“Secili ka diellin e vet” – Komenti epik i Berishës për puthjen mes Luizit e Kiarës

Personazhi i shumëpërfolur i “Big Brother Albania VIP”, Luiz Ejlli, tanimë është bërë kryetemë në mediat rozë. Ejlli, që në të kaluarën kishte ushtruar edhe pozitën e diplomatit, është pjesë e strukturave të Partisë Demokratike në Shqipëri, shkruan lajmi.net. E kryetarit të kësaj partie atje, Sali Berisha, nuk i ika ikur nga syri puthja e…

ShowBiz

03/02/2023 09:12

Personazhi i shumëpërfolur i “Big Brother Albania VIP”, Luiz Ejlli, tanimë është bërë kryetemë në mediat rozë.

Ejlli, që në të kaluarën kishte ushtruar edhe pozitën e diplomatit, është pjesë e strukturave të Partisë Demokratike në Shqipëri, shkruan lajmi.net.

E kryetarit të kësaj partie atje, Sali Berisha, nuk i ika ikur nga syri puthja e famshme e Ejllit me moderatoren, Kiara Tito.

“Të trashëgohen dhe jetë të lumtur çiftit”, tha Berisha në një debat në “Opinion” teksa u pyet në formë ironike nga analistët në studio.

Berisha mohoi t’i ketë shkruar ndonjë letër Luiz Ejllit, duke shtuar se nuk do që të ndërhyjë në një format të tillë siç është BBVA.

“Secili ka diellin e vet”, tha Berisha. /Lajmi.net/

 

@thashethemee.al Sali Berisha uron Luiz Ejllin: Të trashëgohen! #luizejlli #bbvipalbania #fyp #foryou #showbiz #bigbrothervipalbania #luizi #luizejlliofficialfans #luizi #bigbrother #bbva #kiara #kiaratito #kiaratitobbvip ♬ original sound – Thashetheme.