Së shpejti dueti nga Buta dhe Gjiko, mësoni detajet

Ashtu sikurse verën e kaluar, edhe këtë vit do të kemi shumë projekte muzikore nga artistët tanë.

ShowBiz

24/06/2018 13:10

Reperi Buta ka qenë i ftuar këtë të premte në emisionin “Mirage”, i cili është prodhim i lajmi.net.

Buta ka zbuluar detaje nga projektet që planifikon t’i publikojë gjatë kësaj periudhe si dhe foli për marrëdhëniet me artistët tanë.

Ndër të tjera, ai zbuloi për “Mirage” se po sjell bashkëpunim me reperin Gjiko dhe tregoi detajet rreth tij.

Në videon e mëposhtme nga minuta 1:40 mund të mësoni se çfarë po përgatit Gjiko dhe Buta, si dhe projektet e tjera që planifikon ky i fundit. /Lajmi.net/

YouTube player