Së shpejti dasmë nga Eni Koçi?! – Lajmi.net
Së shpejti dasmë nga Eni Koçi?!
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 17:32, 12 July 2018
Eni Koçi është njëra nga artistet më të pëlqyera nga publiku.

Ajo tash e sa kohë po përflitet për një lidhje dashurie me artistin, Genc Prelvukaj edhe pse dyshja nuk kanë mohuar as pohuar asgjë, shkruan lajmi net.

E një nga pyetjet e fansave Koçi tregon se kur do të bëjë dasëm teksa fillon duke kënduar një këngë për ahengje të tilla.

“Do të kemi darsëm së shpejti??, Sonte kemi dasëm, të gjithë po festojmë gocen më të bukur sot po e martojmë, la la la la”, përgjigjet ajo.

Së fundmi, ajo dhe Genci u panë bashkë duke festuar ditëlindjen e këngëtares nga Shqipëria. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO