Scherzinger hedh pas krahëve ndarjen (FOTO)

Pas shumë ndarjeve dhe ribashkimeve, Lewis Hamilton vendosi që ti jepte fund lidhjes me Nicole Scherzinger.

ShowBiz

16/05/2015 14:00

U raportua se kjo e fundit kërkoi që te hidhte një hap më tej në lidhjen e tyre, por gjërat nuk shkuan aspak mirë.

Duket se këngëtarja ka hedhur pas krahëve ndarjen, pasi është parë në shoqërinë e një partneri të ri. Tre muaj më parë ajo u nda nga i dashuri i saj, Lewis Hmailton, me të cilin kishte vite e lidhur, por duket se ajo e ka gjetur dashurinë sërish. transmeton albeu.com

Këngëtarja 36- vjeçare u fotografua në shoqërinë e një mashkulli në Hollivudin Perëndimor.