Sassuolo mposht Interin (Video)

Sassuolo ka arritur të shënojë fitore minimale në kuadër të ndeshjes të zhvilluar në Trofeun TIM kundër Interit.

Sport

12/08/2015 22:46

Sassuolo ka arritur të befasojë Interin.

Kjo pasi që ka arritur ta mposht skuadrën Nerazzure me rezultat minimal 1-0.

Kështu, Sassuolo do të luajë me Milanin, ku dhe do të vendoset fituesi i trofeut TIM Cup.

https://vine.co/v/OVmJvYiAAdM