Sassuolo-Inter, formacionet zyrtare

Sassuolo dhe Inter kanë publikuar formacionet zyrtare para ndeshjes që zhvillohet në "Mapei Stadium", me fillim prej 12:30.

Sport

18/12/2016 11:29

Sassuolo:

Inter: Handanovic, Miranda, D’Ambrosio, Murillo, Candreva, Brozovic, Melo, Ansaldi, Mario, Icardi, Perisic.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.