Sara ndan imazhin e ëmbël me Poem dhe Ledrin në shtrat

16:59 | 15 Shtator 2021

Sara Hoxha është mjaft aktive në rrjete sociale.

Ledri Vula dhe partnerja e tij Sara Hoxha, tashmë janë prindër të një vajze, shkruan lajmi.net.

Poem Blu është mjaft e njohur në rrjete sociale, përmes postimeve të shpeshta të Sarës dhe Ledrit në Instagram dhe jo rrallë herë po i shohim duke fjetur gjumë së bashku.

Kështu ndodhi edhe sot, Sara publikoi një fotografi mjaft të ëmbël ku shihet Poem në shtrat së bashku me Ledrin teksa buzëqeshin për kamerën./Lajmi.net/