Sapo pësuam “sulm” në zemër, martesa e Kiarës dhe Luizit del të jetë e rreme

Luizi dhe Kiara, krijuan lidhjen në “BBVA”, por kjo nuk ishte e tëra. Lidhja e tyre shkoj përtej kësaj dhe ata kurorëzuan me martesë dashurinë e tyre në finalen e “BBVA”, shkruan lajmi.net. E mesa duket kjo martesë del të jetë e rreme. Pak ditë më parë Luizi ka ndryshuar një biznes në QKR dhe…

ShowBiz

30/05/2023 19:14

Luizi dhe Kiara, krijuan lidhjen në “BBVA”, por kjo nuk ishte e tëra.

Lidhja e tyre shkoj përtej kësaj dhe ata kurorëzuan me martesë dashurinë e tyre në finalen e “BBVA”, shkruan lajmi.net.

E mesa duket kjo martesë del të jetë e rreme.

Pak ditë më parë Luizi ka ndryshuar një biznes në QKR dhe ç’ka shkruhet në dokumentacion është edhe gjendja civile, ku Luizi rezulton beqar.

Ky dokument është publikuar në media dhe po qarkullon me të madhe.

Kështu del që Luizi dhe Kiara, nuk janë të martuar zyrtarisht.

Duket se gjithë organizimi ishte për një show.

E nëse kjo nuk qëndron do ta shohim në vazhdim se çfarë do të ndodhë me lidhjen e tyre./Lajmi.net/