Santos optimist: Mund ta mposhtim Spanjën – Lajmi.net
Santos optimist: Mund ta mposhtim Spanjën
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 19:18, 14 June 2018
Trajneri i ekipit luzitan të Portugalisë ka paralajmëruar Spanjën se do ta kenë shumë të vështirë përballë Portugalisë.

Spanja do të përballet me ekipin e Portugalisë të premten në orën 20:00 ndeshje e vlefshme për grupin B të Botërorit.

“Nuk ka asnjë ekip perfekt dhe ne jemi gati, jemi përgatitur shumë mirë”, u shpreh Santos.

Nuk duam të tregohemi arrogant, por kemi shumë besim. E dimë se mund të mposhtim çdo kundërshtar”, tha Santos.

“Largimi i Julen Lopetegui? Spanja është ekip i mirë, i bashkuar dhe nuk mendoj se do të ndryshojë ndonjë gjë”.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO