Sanchez e “shëtit” mbrojtjen e West Hamit dhe shënon (VIDEO)

Alexis Sanchez ka shënuar golin e dytë për Arsenalin në sfidën ndaj West Hamit.

Sport

03/12/2016 20:06


Alexis Sánchez Goal HD – West Ham United 0-2… by nammakudla
Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.