Samanta publikon pak nga kënga ‘Kush jam’! Klipi ngjashmëri të madhe me atë të Elvana Gjatës

Ka ditë që Samanta Karavella po e paralajmëron këngën e re.

ShowBiz

28/06/2018 08:38

‘Kush jam’ mban titullin ky projekt muzikor i cili duket se është finalizuar dhe do të publikohet shumë shpejtë, shkruan lajmi.net

Tani këngëtarja ka publikuar pak nga klipi i cili në shikim të parë ngjanë me atë të Elvana Gjatës pasi shihen disa persona duke vallëzuar nën udhëheqjen e koreografisë profesionale.

Nuk dihet nëse ka edhe diçka tjetër të ngjashme me atë ‘Ku vajti’ por fansat me padurim po e presin publikimin./Lajmi.net/