Samanta Karavella ‘rrëmben’ vëmendjen e ndjekësve me imazhin e fundit

19:11 | 21 Korrik 2019

Samanta Karavella është një nga artistet më seksi në estradën shqiptare.

Samanta Karavella ka publikuar fotografinë e radhës në Instagram me të cilën ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve të saj, shkruan lajmi.net.

Në imazhin e publikuar këngëtarja është shfaqur shumë e ‘nxehtë’ me një minifund ku të pasmet e saj ‘bombastike’ do j’u futë imagjinatën në funksion.

Ndryshe, sa i përket muzikës Samanta po përgatitet për tregun ndërkombëtar, kënga e fundit është në gjuhën angleze dhe titullohet ‘My Heart’s Song’. /Lajmi.net/