Të Infektuar: 3508

Të Shëruar: 1902

Të Vdekur: 75

Samanta Karavella publikon këngën “Ku ma le”

17:50 | 20 Prill 2019

Samanta Karavella ka sjellë këngën e re për fansat e saj.

Samanta Karavella sapo ka publikuar projektin me titull “Ku ma le”, të cilin e solli të shoqëruar edhe me videoklip, shkruan lajmi.net.

Për muzikën u kujdes Cricket, tekstin e ka shkruar Samanta dhe Gesko, ndërsa videon e realizoi Max Production.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën e re nga Samanta Karavella me titull “Ku ma le”, ku vjen në stilin indian. /Lajmi.net/