Samanta Karavella në New York, nuk e heq nga dora…(Foto)

Samanta Karavella ndodhet në New York dhe këtë e ka treguar përmes disa postimeve në llogarinë e saj në Instagram.

ShowBiz

05/02/2016 21:25

Ajo ka postuar foto në tre vende të ndryshme të Amerikës, në shesh dhe në metro por ajo nuk e ka hequr nga dora pijen në të treja fotot.

Nga fotoja duket se ajo po pi një kafe “dunkin donuts” të cilen nuk e ka hequr asnjë moment nga dora./mapo