Samanta dhe Elinel publikojnë me videoklip këngën “Vonë”

Samanta Karavella dhe Elinel ashtu siç e kishin paralajmëruar, publikuan projektin e ri.

ShowBiz

04/01/2019 17:15

Samanta Karavella dhe Elinel sapo kanë publikuar projektin më të ri me titull “Vonë”, shkruan lajmi.net.

Kësaj kënge, dy artistët ia kanë shoqëruar edhe videoklipin, në të cilin Samanta vjen mahnitëse në të gjitha skenat.

Për tekstin është përkujdesur Elinel, kurse kënga u punua nga “Bigdeal Records”.

Më poshtë mund ta dëgjoni “Vonë”, kënga më e re nga Samanta Karavella dhe Elinel. /Lajmi.net/

YouTube player