Sakrifica që bëri Tom Cruise për t’i shpëtuar karantinës 14-ditore

Tom Cruise ka bër fluturim 11 orësh për në Mbretërinë e Bashkuar, për t’i shpëtuar karantinës 14-ditore, për të filluar xhirimet e “Mission Impossible”.

ShowBiz

09/06/2020 18:55

Ai e kaloi pjesën më të madhe të filmit “Mission Impossible” duke iu shmangur kapjes dhe zhdukjes dhe mund të zbulohet se Tom Cruise e ka bërë atë përsëri, shkruan TheSun, transmeton lajmi.net.

Pas një varg vonesash dhe sfidash të shkaktuara nga bllokimi i koronavirusit, aktori udhëtoi në Britani të Madhe natën e së dielës përpara se të fillonte xhirimet.

Ai arriti të ateronte në aeroportin Biggin Hill jashtë Londrës, vetëm disa orë para se rregullat e reja të qeverisë për karantinë, të hynin në fuqi dje.

Një burim më thotë: “Nuk është rastësi që Tom mbërriti natën e së dielës – ata nuk e donin atë të mbyllur për 14 ditë”.

“Tashmë ka pasur kaq shumë vonesa në film dhe të gjithë janë të prirur të xhirojnë atë dhe të vrapojnë në sekondën e parë të mundshme – kështu që arritja para se të hynin rregullat e karantinës të hënën kishte kuptim”, shtoi ai. /Lajmi.net/