Sabri Fejzullahu, Yllka Kuqi dhe Sinan Hoxha vijnë me potpuri

20:14 | 6 Dhjetor 2018

Këngëtarët e njohur të estradës kanë bashkuar forcat për këngën e re.

Sabri Fejzullahu, Yllka Kuqi dhe Sinan Hoxha kanë publikuar potpurinë e re në kuadër të festave të fundvitit, shkruan lajmi.net.

Këtë potpuri të tyre tashmë mund ta gjeni në kanalin zyrtar, Youtube e që pritet të pëlqehet nga publiku.

Duhet theksuar se Yllka edhe në këtë këngë shfaqet tejet elegante dhe me plot stil, e cila tërhoqi vëmendjen e të gjithëve. /Lajmi.net/