Sabri Fejzullahu publikon baladën “Nuk të njoh” – Lajmi.net
Sabri Fejzullahu publikon baladën “Nuk të njoh”
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 7:56, 12 January 2019
Sabri Fejzullahu ka sjellë befasinë e radhës për fansat e tij.

Sabri Fejzullahu ka publikuar këngën e tij më të re me titull “Nuk të njoh”, të cilën e sjell të shoqëruar edhe me videoklip, shkruan lajmi.net.

Për tekstin dhe muzikë e kësaj kënge u përkujdes Kreshnik Avdiu, orkestrimin e bëri Ardian Kastrati, kurse klipin “MProduction”.

Për ndryshe, projekti i fundit nga Sabri Fejzullahu ishte “Dashni”, në bashkëpunim me Morena Tarakun.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën e re nga Sabri Fejzullahu. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO